pár slov o nás sportovní oddíly přihláška a GDPR

Sekretariát TJ Bižuterie

Pražská 4200/20

Jablonec nad Nisou, 466 01

Email: info@tjbizuterie.cz

copyright TOPlist© 2011 - 2024 TJ Bižuterie

všechna práva vyhrazena

website mocnak.com & cryosoft.cz

pár slov o nás

Novodobá historie Tělovýchovné jednoty Bižuterie je datována od roku 1991 založením občanského sdružení. TJ od svého vzniku organizačně spojuje tělovýchovnou činnost 15 sportovních oddílů a provoz lyžařských areálů Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák. Svoji smysluplnou činností vytváří podmínky pro vlastní sportovní oddíly a současně zajišťuje rozvoj areálů v Jizerských horách. Tím významně podporuje cestovní ruch v celém regionu.

V roce 2006 TJ Bižuterie založila společnost SKI Bižu s.r.o. Tato společnost je 100% vlastněna Tělovýchovnou jednotou Bižuterie a realizuje provoz jednotlivých lyžařských areálů.

EU dotace - rozhledna 2020
Projekt: Rozhledny, vyhlídky a turistické trasy v příhraničních horách.

Rozhledny CZ/PL web Rozhledny CZ/PL facebook
NSA finančně podporuje činnost TJ Bižuterie, z.s. Statutární město Jablonec nad Nisou finančně podporuje činnost sportovních oddílů TJ Bižuterie, z.s.

Statutární město Jablonec nad Nisou je partnerem provozu sportovního zařízení v roce 2023.
Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Partner oddílu sjezdového lyžování www.atomic.com.
Ski Jizerky - informace o ski areálech